pix

Miejsce najlepszych stron internetowych.

W naszym serwisie znajdziesz tylko najlepsze strony internetowe. Zebraliśmy w jednym miejscu adresy do zaufanych przedsiębiorców, wśród których powinna znajdować się każda rzetelna strona internetowa. Dlaczego nie ma tu jeszcze twojego serwisu?

Unity stomatologiczne

Kwestia dobrego oświetlenia jest ważna niezależnie od tego, jaką pracę się wykonuje. W przypadku stomatologów jest to jednak wybitnie ważne, ponieważ operować będzie on nie tylko po prostu na żywym organizmie, ale jeszcze będzie miał do czynienia z połączeniem tkanek twardych i miękkich, a do tego będzie musiał sobie radzić w miejscach, które w naturalny sposób są bardzo źle doświetlone. By mu pomóc, wszystkie unity stomatologiczne posiadają specjalne lampy określane często jako oświetlenie zabiegowe, chociaż oczywiście jest to kwestia trochę szersza. Każdy unit stomatologiczny musimy oceniać po tym, jak dobre jest jego oświetlenie, a to z kolei zależy od dwóch głównych rzeczy: jakości samego światła oraz kierunku, z jakiego jest ono podawane. Jakość światła należy tutaj rozumieć przede wszystkim jako jego barwę, a do tego zdolność do kontrolowania jego intensywności. Przyciemnienie jest tutaj minimum przyzwoitości. Możliwość ustawienia lampy w odpowiedni sposób jest niestety znacznie bardziej skomplikowanym zagadnieniem, ponieważ maja znaczenie tutaj różne mechanizmy blokujące urządzenie w określonej pozycji oraz właściwości ramienia urządzenia, które łączy je z resztą unitu. Trzeba się po prostu dokładnie mu przyjrzeć.

Strona firmowa: andanmielec.pl

Odsłon strony: 17722

Wejść na stronę: 10659

PageRank: n/a

Ocena: 4.5

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Słowa kluczowe: unity stomatologiczne, radiowizjografia Kodak, rentgen stomatologiczny, radiowizjografia, radiowizjografia cyfrowa

Komentarze (0)  •  Data dodania 2014-07-08  • 

Dodaj opinie o firmie