pix

Miejsce najlepszych stron internetowych.

W naszym serwisie znajdziesz tylko najlepsze strony internetowe. Zebraliśmy w jednym miejscu adresy do zaufanych przedsiębiorców, wśród których powinna znajdować się każda rzetelna strona internetowa. Dlaczego nie ma tu jeszcze twojego serwisu?

Internetowa wymiana walut

Prowadzony przez naszą firmę internetowy kantor to internetowa wymiana walut prowadzona w oparciu o zasady barteru. Waluty nie są tutaj wymieniane oczywiście na jakieś produkty, ale po prostu na inne waluty. Jedna strona transakcji wykorzystuje nasz internetowa wymiana walut do tego, by opublikować na nim ofertę wymiany pieniędzy o określonym kursie i czeka, aż znajdzie się ktoś, kto na takie warunki przystanie. Wtedy dochodzi do transakcji i w bezpieczny sposób waluty są transferowane pomiędzy kontami handlujących. Dzięki pomijaniu dodatkowych osób w transakcji aktualny kurs walut jest zawsze znakomity.

Strona firmowa: amronet.pl

Odsłon strony: 18599

Wejść na stronę: 11144

PageRank: n/a

Ocena: 4.6

Oceń firmę:

1 2 3 4 5 6

Słowa kluczowe: internetowa wymiana walut, przelicznik walut dolar, przelicznik walut euro, aktualny kurs walut, wymiana walut online, internetowy kantor wymiany walut, kantor internetowy opinie

Komentarze (0)  •  Data dodania 2014-03-05  • 

Dodaj opinie o firmie